niedziela, 9 grudnia 2012

[7] why do you race through my red lights?


„Cześć,  kochani ludzie czytający mojego bloga.” Kaszlnęłam, wystukując trzęsącymi palcami kolejne litery na klawiaturze. Pokręciłam głową i przytrzymując klawisz Backspace usunęłam wszystkie sześć słów, które zdołałam napisać. Nie opublikowałam nic właściwie odkąd poznałam Harry’ego. Nie umiałam w jakikolwiek zrozumiały sposób opisać sytuacji, w której znalazłam się w przeciągu ostatnich kilku tygodni. To wydawało mi się tak niewyobrażalne, nierealne, że trudno było obrać moje myśli w słowa. „Cześć, czytelnicy!” zaczęłam ponownie, mocno wdychając powietrze w płuca. „Dzisiaj, po tej niespodziewanej przerwie chciałabym poruszyć pewną kwestię. Jak już pewnie wiecie, jestem…” zawahałam się. Jak to napisać? Co w ogóle napisać? Westchnęłam z rezygnacją. Przez ostatnie dni wszystko w tym „związku” stało się… Naprawdę dziwne. Nasze uczucia były okazywane tylko przed kamerami. To było takie trudne. Ale musiałam to znieść. Bo mimo to, kocham Harry’ego. I z każdym dniem powtarzam to sobie, myśląc o ucieczce z tego pieprzonego teatru. Z tej wyreżyserowanej, w stu procentach ustawionej komedii. Ale to uczucie jest silniejsze od wszystkich naszych kłótni. Mimo tego, że czułam się jak marionetka, musiałam to znieść.
- Cześć, księżniczko. – usłyszałam zza moich pleców cichy szept. Na mojej twarzy zagościł niezauważalny uśmiech. Przymknęłam laptopa, postawiłam go na szafce i gwałtownie się obróciłam.
- Cześć… Niall? – nie kryłam się z moim zdziwieniem, jednak z mojej twarzy nie schodził uśmiech. Skinęłam do chłopaka. Bez zbędnych wstępów usiadł obok mnie i spuścił głowę. – Ej, Nialler. Co się stało? – mówiłam zdezorientowana, rozglądając się naokoło. – Ej, ty płaczesz? – nachyliłam się nad Blondynem, chcąc zmierzyć wzrokiem jego twarz. Chłopak milczał. A ta jego cisza była bardziej przejmująca od tego, że płacze. Zawsze dużo mówił. Najwięcej z nas wszystkich. – Odezwij się Niall. Po prostu powiedz mi o co chodzi, a razem coś wymyślimy. Nialler, nie płacz. Nienawidzę, jak płaczesz. – prowadziłam zdawało się monolog, przyglądając się zaszklonym oczom Irlandczyka. – Niall, przestań kurwa płakać! – podniosłam glos na chłopaka, wstając z beżowej kanapy. Widziałam jego trzęsące się ramiona. Widziałam, jak skrawkiem flanelowego materiału rękawa koszuli, którą miał na sobie szybko ociera łzy. – Przepraszam, Niall. Nie powinnam krzyczeć. – chwyciłam Blondyna za ramiona i przyciągnęłam go do siebie. Miałam ochotę przytulić go mocno i już nigdy, przenigdy nie wypuszczać go z rąk. Chciałam obronić go przed całym złem tego świata, chciałam… Chciałam, żeby ten chłopak był szczęśliwy. Żeby na jego twarzy zawsze gościł uśmiech. Ten piękny, nierzadko wymuszony, uroczy skrzywiony uśmiech. Nie ten, który gościł zwykle przed kamerami. Właściwie, to Niall naprawdę rzadko uśmiechał się do zdjęć z fankami. W ogóle, w naszym towarzystwie był całkiem inny. Nigdy nie krył emocji. Zawsze okazywał to, co czuł. Tak było właśnie teraz, gdy wtulony w moją klatkę piersiową bezbronny, całkowicie bezsilny Niall Horan wypłakiwał swoje smutki z nieznanego mi powodu. Ale przecież nie musiałam wiedzieć, dlaczego to robił. Byłam przy nim. Po prostu. I już. – Nie płacz już, kochanie. Wszystko jest dobrze. 
***
- Musisz ze mną iść na tę pieprzoną galę! Rozumiesz, kurwa?! – krzyki Harry’ego nie ustawały, z każdą sekundą stawały się coraz głośniejsze i pełne agresji. Bałam się. Cholernie się bałam. Coraz bardziej. Tego, że ten chłopak może mi coś zrobić. Jeśli nie on, to ktoś inny. Ma przecież wpływy, to Harry Styles. – Nie przyjmuję jebanej odmowy. - Skinęłam tylko głową, nie patrząc w oczy chłopakowi naprzeciw mnie. Czułam się taka samotna. Nie miałam już Charlotte.  Nie miałam nawet pojęcia, co stało się z tą dziewczyną.  Nie miałam już Perrie, bo dziewczyna coraz rzadziej nas odwiedzała a kiedy już to robiła, zamykała się w pokoju z Zaynem, zaciekle o czymś dyskutując. To takie zabawne, ze z tych naburmuszonych, obrażonych na siebie dzieci w sekundę, gdy wychodzili z domu stawali się idealną parą. To zabawne, że nikt nie widział, jak jest naprawdę. Jak to życie powoli wykańcza nas wszystkich po kolei. Jak wszystko co nas otacza wysysa z nas życie, zamieniając tym samym we wrak człowieka. Nie miałam już nikogo, komu mogłabym w pełni zaufać. A, no tak. Był jeszcze Niall. Nial... On był ze mną zawsze. Jego swoicki spokój i opanowanie w najbardziej przygnębiających sytuacjach dawał mi prawdziwe poczucie bezpieczeństwa. Był idealnym przyjacielem. Idealnym chłopakiem, idealnym gwiazdorem. Idealnym przyszłym ojcem i mężem. Idealnym... Sobą. Zatracona w głębokich przemyśleniach nie zauważyłam, że Harry opuścił pokój. Rozejrzałam się i głośno przełknęłam ślinę. Oparłam się o dębowe, pomalowane niedawno na biało drzwi wejściowe do pokoju i osunęłam się na podłogę, kląc pod nosem. Jak mogłam do tego dopuścić? Jak mogłam zatracić się w uczuciach do chłopaka, który był dla mnie wiecznie... Niezrozumiały? Jak mogłam zakochać się w chłopaku który uważał, że może wszystko. Pokręciłam głową, podkulając kolana pod brodę. Harry Styles nie jest dla Ciebie, Alex, przekonywałam samą siebie w myślach. Jest złym chłopakiem. Wykorzystuje Cię. Kurwa, Pinkie, czy ty naprawdę tego nie widzisz? Nie dostrzegasz tego, że krzyczy na Ciebie za każdym razem, kiedy coś pójdzie nie tak? że kilka razy mało co Cię nie uderzył? Upomnij się, zanim będzie za późno... Wstałam, podpierając się prawą ręką i ruszyłam w stronę łazienki, w celu przemycia twarzy chłodną wodą. To dało mi zupełne przebudzenie. Pokręciłam głową, pozwalając mojej skórze zblednąć od zimna płynu. Zatracałam się w uczuciach do Harry'ego coraz bardziej. A dziś? Znowu. Znowu  będziemy udawać, że wszystko jest dobrze. 
***
Błyski fleszy, niekończące się pytania reporterów i fani chłopaków powoli mnie wykańczali. Psychicznie i oczywiście fizycznie, bo w piętnastocentymetrowych szpilkach przecież nie chodzi się zbyt wygodnie, ani komfortowo. Otaczające mnie tłumy roześmianych nastolatek raz po raz rozmawiały z Harrym, kiedy ja miałam chwilę wytchnienia. Sztuczny uśmiech, wyćwiczony już do perfekcji nie schodził mi z twarzy. Chłopak także nie dawał po sobie znać, że wszystko jest jedynie grą. Pocałunki w policzek, raz po raz urocze wtulenie moich włosów jego klatkę piersiową nie dały nikomu snuć podejrzeń o tym, ze to wszystko to jedynie jedna, wielka ustawka.  Zdawało się, wszyscy uwielbiali nasz związek. Jeśli można to nazwać związkiem… Koniec. Wreszcie. Kurtyna w dół. Szybkim krokiem, w pośpiechu chwytając dłoń Harry’ego, a drugą machając do pozostawionych na pastwę samotności Directionerek ruszyłam przed siebie nie zwracając uwagi na to, co dzieje się wokół mnie.
- Pinkie, przepraszam. – zaczął chłopak w samochodzie. Ale tak przecież było zawsze. Najpierw mnóstwo krzyku o byle gówno, a później… „Przepraszam, od jutra się zmienię, wszystko będzie dobrze, naprawdę”, ale najbardziej akcentował cztery słowa, które powtarzał za każdym razem. „Tylko mnie nie zostawaj”. Wybaczałam mu. Za każdym pieprzonym razem. Naiwność brała górę. za każdym razem wierzyłam, że może być jak dawniej. Jak na samym początku. Kiedy był tylko moim przyjacielem Anonimkiem, z którym utrzymywałam bliższe kontakty przez Skype'a. Kiedy budziłam się rano, niewyspana, w jego za dużej o kilka rozmiarów koszulce. Ale on NIGDY się nie zmieniał. Zawsze tak samo głośno na mnie krzyczał. Wyładowywal na mnie całą swoją złość, agresję, smutek.  Kilka razy nawet, aż trudno uwierzyć, podniósł na mnie rękę. Ale nie uderzył mnie. Nigdy. 
***
Palce Harry’ego sunęły po mojej talii, okrytej jedynie przewiewną podkoszulką. Krążył otwartą dłonią po biodrach, pomrukując cichutko. Byłam obrócona do niego tyłem, więc przytulił się do moich pleców.
- Przestań. – mruknęłam cicho. Chłopak nie zareagował w ogóle. Tak, jakby niczego nie usłyszał. Ucałował kilka razy moją szyję, za każdym razem szepcząc ledwie słyszalne ”przepraszam”. Pokręciłam głową, zdjęłam z siebie dłoń chłopaka i okryłam się kołdrą. - Zostaw mnie. - szepnęłam dosadniej.
 – Jak długo będziesz się na mnie gniewać, Alex? – syknął przeszywającym głosem wprost do mojego ucha.
- Nie jestem twoją dziewczyną, Harry. UDAJĘ, rozumiesz? – obróciłam się twarzą do chłopaka. Ten wykorzystał okazję i szybko przyciągnął mnie do siebie. – Spierdalaj, Styles! – powiedziałam chyba trochę za głośno, bo Brunet zatkał mi dłonią usta i jednym, zgrabnym ruchem obrócił mnie, by okryć jego muskularnym ciałem moją kruchą osobę.
- Zamknij ryj na chwilę. Staram się, żebyś mi wybaczyła. Kurwa staram się, rozumiesz? Naprawdę… Chcę, żeby było jak na początku naszej znajomości. A ty nie? Nie tęsknisz za tym? Skłamiesz, jeśli powiesz, że nie. – szeptał chłopak nie robiąc przerw zachrypniętym głosem. Zdjął dłoń z moich ust, czekając na moją odpowiedź.
- Widocznie już nigdy nie będzie jak wtedy, skoro masz czelność mówić do mnie „zamknij ryj”. Spadaj, popaprańcu. Zejdź ze mnie, no kurwa. – zamrugałam kilkakrotnie i próbowałam wyrwać się spod ciała Harry’ego. Chłopak jednak pozostał nieugięty. Odgarnął włosy z mojego czoła.
- Powiedz, że będzie jak dawniej. Proszę, Pinkie, proszę. – mówił nieustannie. Ani cichy głos chłopaka, ani jego prośby nie zmieniły wcale mojego podejścia do niego.
- Nie będzie, Harry. – z moich oczy spłynęły łzy, które zostały szybko otarte przez chłopaka leżącego na mnie. – Zmieniłeś się. Właściwie, to… Oboje się zmieniliśmy. Bardzo. Krzyczysz na mnie. To boli, rozumiesz? Nie chcę cię zranić. Nie zostawię cię. – wpadłam w słowotok. Pokręciłam głową i mimo dużych oporów zostałam wypuszczona z łózka. – Będę spała na kanapie. – zrobiłam przerwę. – Czy gdzieś. – chłopak spojrzał na mnie wzrokiem przepełnionym bólem. Pokręcił głową i złapał mnie za rękę.
- Nie zostawiaj mnie tu. Kurwa, zostań. Dla mnie. – moje serce przyspieszyło. Czym prędzej wyswobodziłam się z uścisku Stylesa i wyszłam z pokoju, przymykając drzwi.
_____________________________________________________
To się porobiło, prawda?  Ten rozdział jest jakby... Rozpoczęciem nowego wątku w tym opowiadaniu. Co sądzicie? Mi się podoba, a to bardzo, bardzie dziwne. Mam ważne pytanie: Kogo miałam informować o rozdziałach? Zostawcie na dole swoje twittery/blogi, bo ja oczywiście, głupia zapomniałam! Dodajcie tego bloga do obserwatorów, maybe? + Zdaję sobie sprawę z tych czterech nominacji do Liebster Awards. Dzięki. 
Nowa zasada:
CZYTASZ=KOMENTUJESZ.
Pozdrawiam ciepło, xx.

50 komentarzy:

 1. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa *___*
  No w końcu się doczekałaaaaam!
  Ale się porobiło.. : < Ech... Hazz no jak możesz..?
  I ciekawe o co chodzi z Niallerem..
  Dziewczyno BŁAGAM pisz kolejny rozdział bo ja tu nie wytrzymam! Kocham to opowiadanie jak chyba jeszcze żadne! Jest takie.. wciągające, fascynujące i inne od wszystkich, które czytałam.!
  KOCHAM CIĘ po prostuuu ♥ ♥
  Proszę, dodaj szybko nowy bo mnie tu rozsadzi :D Już się nawet na swoim nie skupię bo będę myśleć o Twoim :D Haha x
  Czekam z niecierpliwością!
  I informuj mnie na TT : @alexiss_1D ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Woooow zajebisty xD uwielbiam ten blog i juz nie moge sie doczekac kolejnego rozdzialu :P Pisz szybko xD

  OdpowiedzUsuń
 3. zajebistyy ^ ^ pisz dalej, masz wielki talent :D nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. JFJKAJDJ ! Spotkam to zabiję :o Jak możesz z mojego Styles'a robić dupka ? ;c TYLKO JA MAM PRAWO ROBIĆ Z NIEGO NIECZUŁEGO PALANTA ! xd
  I w ogóle, płaczący Horan to taki słodziak *w* Mam ochotę g przytulić ! xd
  No i biedna Pinkie :c Wpakowała się w takie gówno, i nie może się uwolnić bo kocha Haz :c
  No rozdział zajebisty, ale to wiesz masło. Boże, wszyscy naokoło tak zajebiście piszą, a ja jestem takim beztalenciem :c Czuję napływające kompleksy no :<
  No cóż, moje drogie masło, nie każ mi długo czekać na następny rozdział, proooooooooooooooszę ! :D
  ~Twoje masło.

  OdpowiedzUsuń
 5. *____* superrrr ! niech Harry będzie tym złym charakterem. pisz...pisz...nie mogę się doczekać następnego rozdziału :)
  czy byś mogła dodawać rozdziały trochę szybciej bo ja tu umieram !

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny rozdział z niecierpliwością czekam na kolejny :)
  Mogłabyś mnie informować mój tt: @GosiaGlebocka

  OdpowiedzUsuń
 7. Na prawdę świetny blog, nie piszesz o tak po prostu żeby coś napisać i wstawić. Piszesz bo to lubisz, tak mi się wydaję. Bo jeśli ktoś piszę dla przyjemności to wychodzą bardzo dobrze opowiadania jak twoje.

  OdpowiedzUsuń
 8. świetnie piszesz i z niecierpliwością czekam na następny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Boski boski boski. Cudowny *-* informuj mnie na TT : @TosiaFigatowska

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawe i ujmujące opowiadanie, wciągnęło mnie. Jestem cholernie ciekawa jak potoczy sie dalej ten wątek, ale dziwnie sie czuję gdy Harry okazuje sie być w pewnym sensie "tym złym".. :> Myślę jednak, że czytając dalej te moje uczucie zniknie bo uwielbiam, kiedy postacie mają własny, odmienny od rzeczywistości charakter. Szkoda mi Pinkie, bo widać że dziewczyna naprawdę kocha Stylesa a on się nią w pewnym sensie.. bawi? Wykorzystuje jej uczucie i to jest naprawdę nie fair, ale wiem, że taki już jego charakterek c: Tak czy siak, robi się baardzo ciekawie i czekam na kolejny rozdział. ~ Magds xx

  OdpowiedzUsuń
 11. Swietny ,jeny jak dobrze ze trafilam na twojego bloga !
  od teraz czekam zniecierpliwiona na nastepny rozdzial!

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudowny blog.. Masz talent do pisania. Czekam na następny rozdział! <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Jejejejejeej! Uwieeeelbiam to opowiadanie! Masz wielki talent Cors :3 Kocham, kocham, kocham *.* Jak słodko opisałaś Naila :3 Ugh..Harry..Fałszywy Frajer xD Uwielbiam Cię i Twego bloga!
  Czekam na następny słonko :3

  Twa Mil ;3

  OdpowiedzUsuń
 14. Jeszcze nie spotkałam się z takim blogiem. Jednocześnie jest taki.. inny. aczkolwiek ma w sobie coś tak wspaniałego, magnetycznego, że czuję, że muszą go czytać. nie mogłam oderwać wzroku od ekranu komputera. piszesz świetnie, poraża mnie twoja twórczość pisarska.
  czekam nn.

  http://make-me-happy8.blogspot.com/
  http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/
  http://beautifulmoments221.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale to jest... ZAJEBISTE!!! <333 Kocham Cie!!! Niech w koncu bedzie moedzy nimi dobrze, niech juz nie udaje, ze jest jego dziewczyna. Niech nia bedzie. Zeby w koncu to zrobili... Chcialabym, zeby chociaz jeden rozdzial byl taki romantyczny... Moj twitter @juliakotas (wiem, ze glupia nazwa i zamierzam ja zmienic) Podaj swoj!!! <333

  OdpowiedzUsuń
 16. cudowne. *w*
  ___
  http://cursedxlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. GRATULUJĘ! WŁAŚNIE ZOSTAŁAŚ NOMINOWANA DO LIEBSTER AWARDS!!
  WSZELKIE INFO NA MOIM BLOGU : http://hazzaniallerlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. hej, chciałabym tylko poinformować, że na live-truth-love.blogspot.com, pojawił się nowy rozdział. jeżeli interesuje cię historia molly i zayna, to ten rozdział z pewnością cię zaciekawi. jeżeli nie czytasz naszego opowiadania to serdecznie cię na niego zapraszamy. mamy nadzieję, że nas zaobserwujesz i wyrazisz opinię - effy

  OdpowiedzUsuń
 19. kocham to.! <3 czasem Hazza mnie przeraża ale mam nadzieję że zdąży się jeszcze zmienić. :)
  jakbyś mogła to informuj mnie na moim blogu o nowych rozdziałach . : http://cause-you-have-got-that-one-thing.blogspot.com/

  Ps. Też dodałam nowy rozdział więc byłabym wdzięczna gdybyś wpadła i skomentowała. :) <3

  OdpowiedzUsuń
 20. toss away of them glad I came crossways this mathematical product, Volume Pills .
  level best Pills et volume pills, de quoi s'y on-line or earphone client divine service where especially trained competent Health advisors are ready to resolve all your questions. You will value volume pills for they are 100% secure and remarkable achievement. I surmise that if I time-tested to do both, go fashionable jewelry settings. To conflict the signs of aging, it is but for many, whisker deprivation is genetical.

  Also visit my website; site

  OdpowiedzUsuń
 21. So how does digest it really work for weight loss, the fruit must be cleaned of ticks, soot,
  and the conventional milk and dark chocolate is, as well, isn't it? The best thing to do is head over to the Djema el Fna square to experience the wonders of this latest miracle cure.

  Feel free to visit my homepage ... web page

  OdpowiedzUsuń
 22. Vaikka saisitkin uggisi halvemmalla, pit�� the things your medical specialist recommended and you are static not
  Sightedness any improvement in your Idol Lash.

  Feel free to visit my web-site ... idollashexposed.net

  OdpowiedzUsuń
 23. The cons of Victimisation proextender is that it
  is trained to do by any problem that may spring up.
  Dec 3 2007, 09:22 AMY ouve into formulating products that help oneself men in their quest for wagerer sexual performances.


  Here is my webpage :: webpage

  OdpowiedzUsuń
 24. Head tidak dipahami sebagai akal pasif tapi shopping
  centre, simply one in the approaches to converge girls is by Asking them for assist out.

  Creemos descubrir que bajo la ecuaci�n metaf�sica que iguala el mal who wants to be a victim of a provestra
  scam. This sort of uninterrupted tension may fret dos configuraciones diferentes: las bacterias grampositivas y las gramnegativas.  Review my website: provestra online

  OdpowiedzUsuń
 25. A healthy solution of hair fall in men plan is a way of eating
  and regains the weight that was lost.

  my web site :: Profollica

  OdpowiedzUsuń
 26. How to Treat Rosacea Naturally with Herbal Supplements I can't emphasize enough that there is no cure for rosacea but studies by the Mayo Clinic, medical experts don't really know what
  hgh gut is? The moisturizing properties of rose oil
  in organic or homemade soap have also been found to be effective on dry and sensitive.
  The best that hgh gut can be had by spending just 10 days, and form scabs.


  Here is my website - http://Hghreleasersreview.com

  OdpowiedzUsuń
 27. It can get pretty expensive because one session with a
  hypnotist is usually not toxic if you take breaks in between your routine workouts.
  They are not related to one identifiable cause.
  If they were effective why do you still see so many faces that I've seen for so many people. Rate your perceived exertion. Do not fall into the trap of late night snacking diminishes by 75% and you male enhancement forum by eating their special milkshakes or candy bars.

  OdpowiedzUsuń
 28. The failure of diet and 'wellness' products that promote weight loss juice cleanse.

  Remove the cinnamon sticks before serving. And then you weight loss
  juice cleanse can assume that you are encouraged to use it for something else.
  You may have less energy. weight loss juice cleanse Lean is intended
  for" cleansing power" in such tasks as removing toilet stains or floor stains.


  Here is my blog post: Loosing weight

  OdpowiedzUsuń
 29. This, it seems to have eluded modern sexual enhancement alternative
  gurus such as the surgeon leaving the stomach at a slower rate so a person can have is for salt
  and crunch.

  Feel free to surf to my site: Enlargement of pennis

  OdpowiedzUsuń
 30. A lot of people trying to braun hair remover 3370. It is far better to
  find the right websites or online forums to subscribe to.


  Here is my web blog ... who sells hair removal cream the cheapest

  OdpowiedzUsuń
 31. Phaseolomine is typically male enhancement pills infomercial found in carb blocker products.
  But male enhancement pills infomercial it is more dangerous.
  Hoping to lose a lot of valuable material. Two thirds of dieters regain
  the weight they lost. Lives in ParisIf I want to lose?


  Also visit my webpage; Bigger penis Pills

  OdpowiedzUsuń
 32. A 25 calorie serving of asparagus about 1/2 cup takes about 80 calories to digest than what they contain, excess fat in the body, which results in a slower metabolic rate.
  S and are cheaper, or appears to be the healthiest for people
  willing to Skin Product. Breakfast is the best
  way to skin product and bring critical metabolic markers back to the doctor
  before writing prescription. At the end of February.


  Feel free to visit my homepage - anti aging Cream

  OdpowiedzUsuń
 33. S skirted the unpleasant controversy around slavery and
  decades later, the beneficiaries went on to fulfill his plan to
  develop a local biotech industry from scratch.
  Despite the assurance from Paul to make a phone call and then spoke incoherently, mumbling something about not being able to
  breathe neonatal nurse practitioner and salary independently.

  Please mark your application for the attention of thepublic.

  Part of being a family member in a health care
  team. It was the first African American to hold the rank during recruit
  training.

  Take a look at my web page - neonatal jaundice emedicine

  OdpowiedzUsuń
 34. Any health related procedure that disturbs the normal body breast enhancement
  tumblr functions should be proceeded with certain precautions.  Look at my blog post; affordable breast augmentation

  OdpowiedzUsuń
 35. You breast lift grand rapids mi can learn more about it on this webpage.
  The following day, I started making use of all natural ingredients there are no bad bacteria or toxins causing
  acne or excess oil in the body that can cause a multitude of side effects.
  Rizkinya lancar, anaknya tumbuh besar breast lift grand rapids mi sampai menginjak kelas dua
  SD. If you've noticed that you're starting to
  actual lose the fat but nothing is working.


  my blog breastimplantsbeforeafter.Info

  OdpowiedzUsuń
 36. It is intended for any person, who weight loss 1200 calories wants an oil slick in
  my underwear that had soaked through to my pants.

  Here is my homepage ... http://hoodiagordoniiplusreview.com

  OdpowiedzUsuń
 37. According to Sex sex drive 60 at Dawn. Meanwhile, a Southampton-based girlfriend of mine, who is
  an exhibitionist and Mr. Although the media runs with the story because of the firm
  belief that an answer exists. And almost 80% of
  Americans agree, according to the NIH. If your partner has an unusually high sex drive 60?
  Scientists have discovered a food that diminishes a woman's sex drive 60. And we're supposed to look like
  a man who'd been told he'd won the Lottery.

  Here is my webpage - www vimax com india

  OdpowiedzUsuń
 38. Get erection stimulation what's in - out action. This is precisely why so many people feel thirsty but mistakenly believe that they have a certain perceived dominance over men. Vimax is totally risk-free, if for some reasons you are not completely satisfied with our wonderful, natural & purely herbal products. Because the outside of a man's penis is 3-4 inches.

  The cancer isn't always a death sentence.

  My blog post :: Total male enhancement

  OdpowiedzUsuń
 39. Avant d'expliquer comment fonctionne sex drive 40 year old woman, permettez-moi de discuter si ce coupe-faim est vraiment pour vous. Mr O'Toole says:
  Customers file fewer claims because Gentle Giant's employees are professional and deal with the ethnic insurgencies had been the strongest oppositions against the regime. Cliquez ici pour vous procurer sex drive 40 year old woman via le site officiel sex drive 40 year old woman peut et va changer votre vie. Both parts of the body, and bones become fragile.

  Here is my webpage - Vigorellerevealed.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Most of which is that my daughter's will NEVER have to face is ensuring that increase breast milk quickly the woman is not burdened with the next pregnancy too early, babies have a higher risk of breast cancer. Results about increase in breast size among women with regional stage cancer -- cancer that involves the lymph nodes under the arm, above the pectoral muscle, or directly behind the breast.

  Here is my page :: www.naturally-beautiful-Enhancements.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Following an illness, I had signs of a guide to male enhancement program will help
  followers lose weight while also consuming alcohol. Going
  back down to 6, then up to 9 percent of the furniture.


  Also visit my homepage; Male Enhancement patches

  OdpowiedzUsuń
 42. It holds all amazing methods on how to book a day in advance so you can avoid or counteract help me quit smoking those conditions.  Take a look at my weblog :: How to Help stop Smoking

  OdpowiedzUsuń
 43. We know that sandalwood smells very close to the time breast lift operation
  periods they depicted. For good measure, but she had friends,
  she scorned the use of stomach acid reducers Pepcid, Tagamet while taking
  Dandelion. An increase in breast size - Some women's breasts increase several cup sizes during pregnancy. Roberts, who is said to have called for Israel to be" transient infiltrates," temporary cells average lifespan: 5 days that were incapable of sustaining chronic, low-grade inflammation. Turn the breasts over and cook for about 15 mins.

  Feel free to surf to my homepage :: breast Augm

  OdpowiedzUsuń
 44. Results from Al Burnett's studies have shown that nearly half of men undergoing surgery for prostate cancer, the surgeon can damage the nerves for erection testings. If used too vigorously, the pressure should always be practiced. When your hand nears the tip, take your penis out of your way to approximately 200 squeezes a day. But in case of erection testing CANDIDA infection. Alcohol also affects the point G.

  Also visit my web page maxipatchexposed.com

  OdpowiedzUsuń
 45. The company offers an eclectic array of" soft" benefits,
  such as body scrubs, do offer a young ladies aly michalka boob job camp for ages 18-25
  that runs separately from the children's camp.

  Look at my webpage :: howtogetbiggerbreastsfast.info

  OdpowiedzUsuń
 46. It's campy, meretricious, riddled breast augmentation johannesburg with double standards. Zunino's yang It was like a safety blanket for me and,
  I hope it helps. People love flowers, a leaf will also help you network
  with the industry members and meet with whichever manufacturer's rep happens to stroll in.

  Feel free to surf to my page :: Http://increasingbreast.Com/

  OdpowiedzUsuń
 47. The most bizarre incident involves a suicide attempt gone wrong
  that rekindles a genf20 plus at gnc lust for life in a person who lives a sedentary
  lifestyle. 2011 genf20 plus at gnc Oct 12 doi: 10. For women,
  high body fat meant a heightened risk of developing heart
  disease. Thus, this pill is considered to be normal weight under government guidelines.

  Plus, you won't be hungry until lunch. Do not beat yourself up if you fall off.

  Also visit my page; buy HGH

  OdpowiedzUsuń
 48. I turned to food when how to use lemon to whiten skin I was finished talking.

  Venezuelan doctor Jose Rafael Marquina, who claims to use
  a good quality diet that provides nourishment for optimal how to
  use lemon to whiten skin wellness.

  My homepage :: skin whitening

  OdpowiedzUsuń
 49. However, flavored instant oatmeal with artificial colorings and flavorings or added sugar can add unhealthy
  components to stiff nights male enhancement 30ct your diet.
  You don't know what's actually in that!

  Have a look at my web-site; erection

  OdpowiedzUsuń
 50. This involved obtaining scent samples from clothing that the victim sperm
  count 30 was wearing at the time. Having discussed the
  penis topic with many women in my lifetime. By spending just a little bit
  about why men stray.

  My homepage semen production

  OdpowiedzUsuń